Szkoła językowa dla dorosłych - opis
  • kursy językowe w szkole języków we Wrocławiu - Atrius

    Pomożemy Państwu spełnić marzenia
    ... w każdym języku!

Jedyna szkoła językowa tylko dla dorosłych

Zapraszamy Państwa do unikalnego centrum językowego. Powstało ono na bazie wieloletnich doświadczeń Szkoły Języków Obcych LEKTOR z myślą tylko o osobach dorosłych.

Oferta Centrum Językowego ATRIUS skierowana jest wyłącznie do osób, które chciałyby uczyć się języka tylko w swoim gronie, w małych komfortowych 4 - 6 lub 2 - 3 osobowych grupach.

ATRIUS stawia na efektywną naukę języka, uwzględniającą specyficzne potrzeby osób dorosłych, na co dzień bardzo zajętych, nie dysponujących dużą ilością czasu na naukę na kursie i w domu.

ATRIUS zaprasza dorosłych powyżej 25 lat, przedstawicieli wolnych zawodów , przedsiębiorców i wszystkie inne osoby, które chciałyby odświeżyć zapomniane umiejętności, rozpocząć naukę języka obcego od podstaw, lub nauczyć się czegoś nowego i przydatnego w pracy lub podczas wyjazdu zagranicznego.

Gdzie dotychczas uczą się języka osoby dorosłe, które oczekują wysokiego poziomu usług?

Mają z reguły do wyboru jedynie zajęcia indywidualne lub zamówienie kursu dla pracowników firmy. Ale wtedy trzeba uczyć się ze swoimi współpracownikami. Nie każdemu to odpowiada, szczególnie kadrze menadżerskiej. Są też ogólnie dostępne szkoły językowe, ale tam grupy są większe, gdzie uczy się razem młodzież i dorośli, w różnym tempie i z innym nastawieniem i motywacją do nauki i życia. Tak więc na końcu znowu zostają tylko zajęcia indywidualne, które wśród zalet mają także wiele wad, jak brak rywalizacji z innymi osobami. Z czasem pojawia się osłabiona motywacja oraz większa tendencja do przerw w nauce, a także doskwiera niemożność zawarcia nowych, ciekawych znajomości.

ATRIUS proponuje wymagającym, dorosłym osobom całkiem inną możliwość nauki, niż ogólnodostępne kursy językowe i zajęcia indywidualne.

Nie proponujemy Państwu kolejnej szkoły czy kursu tylko coś całkiem innego, czego nie było dotychczas na rynku, centrum językowe dla nas, ludzi dorosłych i wymagających, którzy nie mogą jednak nie znać w dzisiejszych czasach języka.

 

Serdecznie zapraszamy!