Szkoła języków obcych dla dorosłyc ATRIUS- Wrocław
  • kursy językowe w szkole języków we Wrocławiu - Atrius

    Pomożemy Państwu spełnić marzenia
    ... w każdym języku!

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo

Już ponad 11 lat minęło odkąd zapraszałam Państwa do naszego nowego centrum językowego  ATRIUS, które powstało na bazie doświadczeń z ponad 25 lat prowadzenia Szkoły Języków Obcych LEKTOR, z myślą wyłącznie o osobach dorosłych

Pisałam o miejscu spotkań i nauki w   w gronie  osób dorosłych, których marzeniem jest nauczenie się języka w miłej atmosferze , w małych komfortowych grupach.

Za nami  już wiele lat  działalności ATRIUSA. Nasze wspólne marzenie zostało zrealizowane.  

Pomysł ATRIUSA znalazł u Państwa aprobatę. Uczyli się  Państwo z sukcesem  przez te lata niektórzy bardziej popularnych języków jak angielski, niemiecki , hiszpański, francuski czy włoski część z Państwa realizowała swoje bardziej egzotyczne marzenia, ucząc się greckiego, norweskiego czy niderlandzkiego, a nawet chińskiego.

Docenili Państwo małe , komfortowe 3-5 osobowe grupy, miłą atmosferę oraz przerwy kawowe, podczas których mogliśmy sympatycznie spędzać czas.

Podczas przerwy miło było usiąść na chwilę przy kawie i porozmawiać, przecież mamy wiele wspólnych tematów: nasze firmy, dzieci, wyjazdy na narty czy grę w tenisa. W takim towarzystwie mogliśmy także spotkać kogoś, z kim zaczniemy robić nowe interesy czy poznać nowych przyjaciół o podobnych upodobaniach i możliwościach.

W swojej codziennej pracy używam języka angielskiego i niemieckiego, rozmawiając z moimi klientami i pracownikami. Co roku wyjeżdżam także parę razy na urlop za granicę.

Mimo wieloletniej nauki języków i praktyki wiem, że muszę cały czas uczyć się języka, aby nie zapomnieć słownictwa i gramatyki.

Nawał obowiązków w pracy i w życiu rodzinnym powoduje, że wiecznie brakuje mi czasu i siły na naukę języka. Równocześnie zdaję sobie jednak sprawę, że nie mogę zaniedbać znajomości języka, aby źle nie wypadać w oczach klientów i moich współpracowników. Mimo, że bardzo lubię młodzież i sama mam dzieci, nie biorę udziału w normalnym grupowym kursie, gdzie uczą się także licealiści i studenci, gdyż trudno znaleźć tematy interesujące obie strony, co nie sprzyja integracji i komfortowi nauki.

Wcześniej języka uczyłam się więc na zajęciach indywidualnych i samodzielnie w domu, dlatego łatwo przychodziło mi odwoływanie zajęć i niezrobienie zadania domowego. Najlepszą wymówką dla mnie samej były przytłaczające mnie obowiązki zawodowe i domowe. Z powodu indywidualnej nauki nie mogłam także porównać się z innymi osobami na moim poziomie, co też obniżało moją motywację.

Moi znajomi mieli ten sam problem. Niektórzy z nich prowadzą także firmy i są bardzo zajęci. Także oni potrzebowali języka, a nie mieli miejsca do nauki, za wyjątkiem zajęć indywidualnych.

Od powstania ATRIUSA mam  też miejsce do nauki również dla siebie i swoich znajomych.

Dziękuję wszystkim , którzy zaufali nam w kolejnym roku, ucząc się w ATRIUSIE.

Serdecznie zapraszam innych spośród Państwa, którzy chcą z nami realizować swoje marzenia językowe do Centrum Językowego dla Dorosłych ATRIUS

Wiesława Myszkowska

Dyrektor Szkoły Języków Obcych LEKTOR i pomysłodawca ATRIUSA

szkoła języków obcych dla dorosłych Wrocław