Kursy języka angielskiego Wrocław - opinie lektorów
  • kursy językowe w szkole języków we Wrocławiu - Atrius

    Pomożemy Państwu spełnić marzenia
    ... w każdym języku!

Magdalena

lektor angielski Wrocław

-lektorka angielskiego w ATRIUSIE

Kursy językowe w Atriusie skierowane są dla osób dorosłych i odbywają się w 2-3 osobowych grupach co pozwala na znacznie bardziej efektywne wykorzystanie czasu lekcji niż w grupach dużych. 

Mała grupa na zajęciach to więcej czasu na wyrażenie własnych opinii w danym języku, wcielenie się w różne role podczas symulowanych sytuacji biznesowych jak i tych z dnia codziennego oraz przećwiczenie nowych struktur pod okiem lektora prowadzącego zajęcia.

Jako lektor najbardziej cenię sobie na takich zajęciach to, że mogę prowadzić zajęcia w sposób elastyczny, a co za tym idzie całkowicie dostosować się do potrzeb każdego ze słuchaczy. Jak pokazuje doświadczenie więcej uwagi lektora to lepsze efekty w nauce języka. Słuchacz nie traci czasu na to co mija się z jego zainteresowaniami czy możliwościami.

Klienci Atriusa to zazwyczaj osoby ambitne, które wiedzą czego oczekują od kursu dlatego też spotykając podobne im osoby na zajęciach często czerpią motywację od siebie nawzajem co jest dodatkowym motorem do działania.