Lektor języka angielskiego - Magdalena
  • kursy językowe w szkole języków we Wrocławiu - Atrius

    Pomożemy Państwu spełnić marzenia
    ... w każdym języku!

Magdalena

lektor języka angielskiego Wrocław

-lektorka angielskiego, specjalizująca się w ATRIUSIE w kursach intensywnych

Kursy “Szybko i Intensywnie” oferowane przez Szkołę Języków Obcych “Atrius” to zajęcia dla osób dorosłych, które chcą w bardzo szybkim czasie podnieść swoje kompetencje językowe, opanować kolejny poziom znajomości języka zarówno w obszarze języka ogólnego jak i biznesowego.

Prowadząc tego typu kursy skupiam się na konkretnych potrzebach danego kursanta, na początkowym spotkaniu analizuję które obszary wymagają poprawy, ustalam z kursantem cele, które chcemy osiągnąć, po to, żeby jak najlepiej zaplanować naszą intensywną pracę.

Jednym z największych problemów z jakimi borykają się kursanci jest trudność w posługiwaniu się językiem mówionym i swobodne komunikowanie myśli, toteż na zajęciach kładę duży nacisk na ćwiczenie umiejętności mówienia, przygotowuje zadania tak, aby kursant miał możliwość wcielić się w różne role i używać języka w różnych sytuacjach życia codziennego. Ogromną zaletą kursów intensywnych jest to, że są to głównie zajęcia w grupach jednoosobowych, toteż kursant jest cały czas “aktywny”. Natomiast ja jako lektor mogę skupić całą swoją uwagę na jednej osobie, na jej postępach.

Kolejnym plusem tego typu kursów jest to, że z racji swej intensywności, pozwalają one w bardzo szybkim czasie opanować dany obszar języka. Swobodnemu przyswajaniu wiedzy sprzyja przyjazna atmosfera, którą staram się zawsze wytworzyć na zajęciach.