Kurs języka hiszpańskiego Wrocław - opinia kursantki
  • kursy językowe w szkole języków we Wrocławiu - Atrius

    Pomożemy Państwu spełnić marzenia
    ... w każdym języku!

Kursantka - kurs ogólny języka hiszpańskiego

Kurs języka hiszpańskiego w Centrum Językowym Atrius minął mi tak szybko, że ani się obejrzałam, a był już koniec. Zajęcia przebiegały zawsze w bardzo miłej i wesołej atmosferze, zupełnie tak jakbyśmy znajdowały się w gorącej i pełnej temperamentu Hiszpanii. Co ważne, atmosfera była daleka od  stresującej.

Pani Kasia starała się, aby były one bardzo urozmaicone. Pewnego razu udało jej się nawet przyprowadzić na zajęcia swoją znajomą, rodowitą Hiszpankę, z którą miałyśmy okazję porozmawiać. Jako że Pani Kasia podróżuje dość często do tego kraju i ma tam wielu znajomych, zna doskonale obecne realia Hiszpanii. W trakcie zajęć mogłyśmy posłuchać ciekawych historyjek związanych z tym krajem. Ponadto  pani lektor starała się wpoić nam rozmaite dane na temat krajów hiszpańskojęzycznych, takie troszkę ponad podręcznikowe, ale które warto znać aby być bardziej obytym, a nie tylko znać suchy język. Polecam więc zajęcia z Panią Kasią, osobą tak przemiłą jak i kompetentną.

P.S Nie omieszkam również nadmienić iż Panie przyjmujące w sekretariacie są również bardzo sympatyczne, życzliwe i otwarte. W każdym momencie można zamówić  kawę czy herbatę. Jeśli chodzi o sale to są jasne, bardzo schludne i wyposażone w odpowiedni sprzęt. Uczęszczałam do kilku szkół wcześniej lecz nigdzie nie czułam się traktowana tak indywidualnie.

Podpis: 
Kursantka - kurs ogólny języka hiszpańskiego